1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дали може да се најдат AKG слушалки во Македонија?

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од BlackPaw, 28 Декември 2018.

 1. BlackPaw

  BlackPaw
  Intern

  72
  7
  2 Февруари 2009
 2. smole

  smole
  Unstoppable

  2,995
  3,385
  18 Април 2007
 3. mrmarko4fun

  mrmarko4fun
  Gaining Experience

  131
  84
  26 Јули 2017
  Машко
  студент
  На Neokhor и Oktar им се допаѓа ова.
 4. BlackPaw

  BlackPaw
  Intern

  72
  7
  2 Февруари 2009
  fala marko, forumdziive dosega mi pomognaa za najduvanje graficka, monitor, stolica a sega i za slusalki
   
  На mrmarko4fun му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...