• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дали користите дигитални потписи?

mkd

Gaining Experience
5 јуни 2007
262
112
Засега не, но покрај тоа што МТ Нет издава сертификати, иронично е штo T-Mobile немаат валиден сертификат за My T-Mobile зоната.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,728
Мислења
831,382
Членови
28,718
Најнов член
loxxY
На врв Дно