• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дали користи некој [email protected]

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Мислам дека е поубаво да имате маил на www.com одколку на yahoo ili gmail.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
интресно може ке најдам нешто слободно

но покасно

Signups are temporarily disabled while we perform maintenance on our systems. Please check back in an hour or two.
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Добра работа, :) интересно е тоа со *****@www.com, ме интересира колку од вас имат вакви е-мејл адреси.
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
693
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
jas imam takov mail mozes kako sakas da pises jas imam vakov: [email protected] :))) ako sakate da si napraite mozete preku hotmail :))
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
693
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
e da :) ali za msn e dobro :)
 

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Нема шанси нешто не е во ред пред неколку часа пробав не сакаше да ми отворе мејл и сега пак исто ........

Signups are temporarily disabled while we perform maintenance on our systems. Please check back in an hour or two.
:ua:
 

mkd

Gaining Experience
5 јуни 2007
264
112
www.com не е нов сервис. Јас имав e-mail account таму уште пред неколку години, но мислам дека беше пред 2 години кога ги укинаа сите бесплатни корисници (освен ако не сакаа да се префрлат на платен account). Изгледа бизнис планот не им успеал па повторно почнале да го нудат сервисот како бесплатен.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
GeNeRaToR, зошто мислиш дека е подобро? Само заради името? Мене баш безвезно име за е-мејл ми е..

Ако се работи за фирма, најдобро е фирмата да си има сопствен домен и mail server. Со www.com некој може да го злоупотреби името на фирмата и слично.. А и се сомневам во сервисот што го нудат.

Аргументи требаат :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #13

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Slika kako izgleda od vnatre


Иначе ми е чисто за името оти [email protected] ми некако звучи подобро одколку другите. Ова е за тие што немаат свој домен.
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Ако сакате интересно име, смислете си и купете домејн со интересно име ... www.com е стар ... и незнам што е толку интересно ...
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
ova bi bilo mnogu korisno za nekoi firmi koi nudat uslugi a koi se na free server i nemaat svoi email. Poubavo e [email protected] odkolku [email protected] ili slicno. Neznam koj od vas znae za ova ama mislam deka e korisno.
Напротив, не е до доменот, до корисноста на маил сервисот е. Тоа што нуди Гмаил, ретко кој може да го понуди. Не гледам ништо интересно во www.com.
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Освен тоа што е интересен доменот, и јас не гледам ништо друго интересно. Знам дека негне на нетов се нудеше email redirection т.е. човек ти праќа емаил на [email protected] а тебе ти стига на moeimе@yahoo.com
мислам дека тоа е најдоброто решение
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно