Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Дали има некој Kalih Silent MOUSE switch вишок?

Статус
Затворена за нови мислења.

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.837
5.746
mdeni додаде нов оглас:

Дали има некој Kalih Silent MOUSE switch вишок? - Проценка

Дали ви се наоѓа Kalih Silent Mute Mouse Switch 6*6*7,3mm за маус? Би сакал неколку парчиња, додека чекам да ми стигнат моите од Алија. Може да ви вратам кога ќе стигнат или пак да ви ги откупам. 3-5 парчиња на пример. Знам дека се многу ефтини на Али и имам нарачано, ама ќе стигнат за неколку месеци веројатно - па согласно тоа и ова прашање.

vM5wAxh.png


Се работи за овие:
[URL...

Видете го целиот оглас...
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.409
14.659
Пиши некој модел на маус во кој има вакви, че извајме ако требит.
 

DeJaVu

Practice makes perfect
21 ноември 2010
992
1.275
Скопје
Ако не најдеш баш како што бараш имам панасоник со приближни димензии(6.2*6.2*7.45), може и да ти пасуваат. Не се сајлент, овие се со цк.
20221006_000540.jpg
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.249
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно