• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Dali e mozebi "crna magija" ?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Odamna nemam napisano nikakvo mislenje, no si go citam forumov povremeno i vo posledno vreme zabelezuvam deka ima mnogu negativna energija tuka na forumov i medju clenovite voopsto.Postojano nekoj so nekogo se rasprava za nesto , ili se kritikuvaat medju sebe, pa administartorite bile nepravedni (ovoj onoj)... Pa i ona so "nakurov" protiv LiquidWorm sto bese... Pa si razmisluvam, da ne nekoj od ovie baniranive clenovi napravil mozebi crna magija??? :rolleyes:
 
M

Mr.Alien

Гостин
:LOL::LOL::LOL: Ова е добро...:bravo:

Немај гајле, ако треба ќе повикаме и егзорцист...
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Сега за сега владее пријателска атмосвера на форумов се додека не се појави некој што сака да ја расипе.:friends:
Не се секирај ти. Добро кажа Mr.Alien. Ако треба ќе повикаме истеривачи на духови. :hunter2:
:LOL:
 

D

Администратор
31 март 2007
3,297
2,014
www.iwmnetwork.com
Земена е и таа опција во предвид.

Доколку стручните докази укажат на постоење на такво нешто на овој форум, активно ќе работиме за разбивање на магијата во најскоро можно време и ќе побараме професионална помош од оној србинот Милан.

:detektiv:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
ех... пак печатна грешка, AMD_fan зарем во школо не те научиле како се пишува, атмосвера, а треба атмосфера... ц ц ц... се зезам :D :LOL::LOL:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ништо не правиш, Liquidworm.
Мораш по кантата да лупаш со сукала или дрвени лажици додека се дереш...
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Случајно на ТВ забележав една жена што решава вакви проблеми, една од оние што гатаат за 50 ден минути и си викам не оваа не е како другите оваа е од помодерните оти пред себе имаше лаптоп, ееејјј лап топ :LOL::LOL::LOL:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Случајно на ТВ забележав една жена што решава вакви проблеми, една од оние што гатаат за 50 ден минути и си викам не оваа не е како другите оваа е од помодерните оти пред себе имаше лаптоп, ееејјј лап топ :LOL::LOL::LOL:
Модерна работа бе одговорот ти е на google. Жената само ќе оди и ќе ти го најде одговорот на твоето прашање :))
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Pa dobro sea, za toa nepogodnosti mislam deka mora da imak, kako sto se poveke se siri "semejstvoto" na IT forumov :) normalno vo sekoe semejstvo mora da ima po nekoja kavga, ali se ke pomine,, heeh.. I bas me interesira do kolku dosla brojkata na clenovi na forumov, oti u posledno vreme koa i da se priklucam imam nad 100 i nesto neprocitano\i mislenja.. :)
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Pa dobro sea, za toa nepogodnosti mislam deka mora da imak, kako sto se poveke se siri "semejstvoto" na IT forumov :) normalno vo sekoe semejstvo mora da ima po nekoja kavga, ali se ke pomine,, heeh.. I bas me interesira do kolku dosla brojkata na clenovi na forumov, oti u posledno vreme koa i da se priklucam imam nad 100 i nesto neprocitanoi mislenja.. :)
Теми: 2,862, Мислења: 33,314, Членови: 1,558 :bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Теми: 2,862, Мислења: 33,318, Членови: 1,558 :bravo:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Земена е и таа опција во предвид.

Доколку стручните докази укажат на постоење на такво нешто на овој форум, активно ќе работиме за разбивање на магијата во најскоро можно време и ќе побараме професионална помош од оној србинот Милан.

:detektiv:
:LOL::LOL::LOL::LOL:
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Затоа како мене, лукче на мониторот и гајле немате. Појќе работа ми врши лукот отколку Касперски.
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
А да се јавите на телевизија кај баба Ванѓа или како и да им се викаат тие по емисии што ги даваат :LOL:
Добар ден, на телефон форумот Ит.ком.мк.... :LOL::LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,008
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно