• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Дали е корисен форумов?

Статус
Затворена за нови мислења.

problogger

Intern
3 декември 2007
64
1
Neznam za vas ama nekako mi se dopagja forumov... se izdvojuva od drugite vo koj postuvam... sekogas se informiram za IT novitetite i kopam informacii... iako ima nekoi # clenovi:ha: Sto mislite? Korisno vi e?
____________________________________

www.ebookdeal.blogspot.com
 

pudge

Intern
28 ноември 2007
128
1
spored toa so go citam ne mi izgleda bas na korisen forum. Glavnite delovi koi treba da bidat diskutirani se zapostaveni. Poveke ima opst muabet ili da ne recam bezveze muabet.Zasto mislam taka? delot od programiranje e totalno zapostaven, nikoj ne pisal nesto sto napravil , nekoja programa itn itn. Delot bazi na podatoci isto taka e zapostaven i red drugi forumi. Se razbira forumot go pravat clenovite .... se nadevam ke svatite sto sakam da kazam.

p.s nema potreba da me vregate :) taka da postovite od tipot lizenje gz na forumot t.e adminite se nepotrebni. sepak e moe mislenje .

ako ne me svativte sto sakam da kazam, eve vi eden primerok na forum za it kako bi trebal da izgleda. forumot e srpski i namerata ne mi e da go reklamiram tuku samo da posocam na ona sto go zboram. http://mycity.co.yu

pozz
 

staki

Intern
26 јуни 2007
147
3
Јас мислам дека е корисен и дека на едно место можес да слушнеш повеќе мислења од луге што ги интересира ИТ.
Со pudge се согласувам дека има запоставено теми, ама повторно ќе нагласам дека ова не е форум само за професионалци, па такви теми можеше да се очекува дека ќе бидат помалце застапени.
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Едно од ретките места каде можам да зборувам за моите омилени теми за разговор.
 

pudge

Intern
28 ноември 2007
128
1
Со pudge се согласувам дека има запоставено теми, ама повторно ќе нагласам дека ова не е форум само за професионалци, па такви теми можеше да се очекува дека ќе бидат помалце застапени.

pa toa e i problemot, zatoa moze i gi nema, moze im e dosaden muabetot sto se vodi na forumov.
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
pa toa e i problemot, zatoa moze i gi nema, moze im e dosaden muabetot sto se vodi na forumov.

За досаден не верувам, можеби одредени теми и подфоруми, но форумот во целост нема шанси да е досаден, бидејќи се опфатени многу теми и има по нешто за секого... е сега зависи кој колку го интересира одредена област...
 

graf

Intern
9 април 2007
67
2
Vaka Zdravo na site Mislam deka skoro nikoj ne me znae :) Se Registrirav uste koga Forumov bese Podignat i posle nekolku meseci (max 2/3) non stop go posetuvav ama Voopsto Ne mi se Dopagase, ama Zatoa i'm Back i mislam Deka Sega kako sto gi citav postovite Forumov e za RESPECT Definitivnooo se nadevam Deka ke me Druzite :)
Pozzzzz
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
pa toa e i problemot, zatoa moze i gi nema, moze im e dosaden muabetot sto se vodi na forumov.

Го приметив тоа со делот за програмирање. И други личности ми се жалеа мене лично :) Мислам дека со тек на време и тоа ќе се среди.. Премногу полиња се опфатени и засега членовите што ги имаме не се многу заинтересирани за тој дел или малку пишуваат таму.

Vaka Zdravo na site Mislam deka skoro nikoj ne me znae :) Se Registrirav uste koga Forumov bese Podignat i posle nekolku meseci (max 2/3) non stop go posetuvav ama Voopsto Ne mi se Dopagase, ama Zatoa i'm Back i mislam Deka Sega kako sto gi citav postovite Forumov e za RESPECT Definitivnooo se nadevam Deka ke me Druzite :)
Pozzzzz

Токму и вакво нешто очекував.. Мило ми е што гледам некои постари членови како тебе и Swipe како се враќаат на форумов :)

Поздрав
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Vaka Zdravo na site Mislam deka skoro nikoj ne me znae :) Se Registrirav uste koga Forumov bese Podignat i posle nekolku meseci (max 2/3) non stop go posetuvav ama Voopsto Ne mi se Dopagase, ama Zatoa i'm Back i mislam Deka Sega kako sto gi citav postovite Forumov e za RESPECT Definitivnooo se nadevam Deka ke me Druzite :)
Pozzzzz

Ха Ха и јас бев одсутен веќе подолго време и сега одкако се вратив гледам дека моментално форумов е навистина за почит, има многу нови содржини и теми за кои ќе ми биде потребно малку повеќе време додека постепено не ги разгледам сите и се вратам во '' форма ''.
Изгледа додека сме биле одсутни сме пропуштиле навистина многу... :LOL:
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
@SwIPe
Ajde poleka poleka ke gi stigneme i drugite hehehehehe

Хе Хе јас веќе почнав постепено тема по тема да ги разгледувам, многу се, знам, па затоа ќе ни биде потребно малку повеќе време додека не се '' превртат '' сите нови теми, плус проблем ми е тоа што имам многу други обврски и малку слободно време... :tazhen: Но не се откажуваме, така ? :naoruzhan:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.556
Мислења
926.075
Членови
33.172
Огласи
1.278
Најнов член
Roci
На врв Дно