• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дали е корисен делот Настани на IT.com.mk?

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Арен е, али ова ми е 2 пат што го отварам воопшто.
За сите важни настани на форумот гледам.

БТЊ
насловот е it.com.mk, а не треба ли да биде it.com.mk - Настани ?
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Добар е добар е.. Ги има скоро сите поважни настани..

Ако не ништо друго, ете ти календар при рака за
ориентирање :))
ј/к
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Добар е,само,дали,една третина од членовите на форумот го посетиле.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
Не првпат го отворив сега
зошто
од друго место си ги дознавам новостите т.е. настаните:)
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
На прв поглед,не ви се интересни работите на порталот,но разгледајте малце,ке ви станат интересни,а посебно блоговите :bravo:

И имам еден предлог:

Да не се ставаат информации на форумот,затоа што ако тука има информации,нема потреба да идеме на порталот да гледаме,и затоа не е многу посетуван.
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Јас ги отворам сите табови скоро еднаш месечно и ги читам сите новини....
Добар е:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,004
Мислења
854,534
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно