• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Дали досега некој имал искуство со страната Fan Box ?

Gustaf

Intern
24 април 2011
3
0
Здраво на сите.
Дали досега некој имал искуство со страната Fan Box ?
Се работи за следнава страна: Fan Box
Ме интересира дали има некоја заработувачка и слично.
Ако некој има некое искуство или сака да ја посети нека пише. :geek:
Однапред Благодарам :hay:
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
4,460
13,561
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Ducky One2 SF
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS
Како воопшто доаѓате до вакви идеи???
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3,454
4,941
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,141
Мислења
878,754
Членови
30,760
Најнов член
DarkoM86
На врв Дно