Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проблем Далеку повисок noise floor одошто се надевав на apollo twin x

Birowsky

Intern
4 март 2015
3
1
Не знам како баш би можел да го демонстрирам проблемов со снимка, па би замолил некој со искуство со Universal Audio уреди да ме посети во Охрид и да ми го потврди/одречи проблемов. Со задоволство ќе платам за времето.

Благодарам!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.178
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно