• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Dajte nekoj predlog da napravime interesno programche vo DELPHI!!!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Arhil

Intern
8 август 2007
102
1
Vo posledno vreme nemav vreme da programiram pa kazete nekoe problemche malku da se vratam vo shema so programiranjeto
pozzz :p
 

GoranBT

Баниран/a
31 јули 2007
40
0
Архил ако си добар програмер јас имам еден пример за програмче кое е навистина кул. На пример е-маил клиент .... А?:isplashen::isplashen:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,038
Членови
30,032
Најнов член
musicenthusiast
На врв Дно