• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

daj kazete nekoi dobri mozilla add-ons!!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
daj kazete nekoi dobri add-ons sto ste gi koristela ali pritoa da ne koci nekoj polesen :D .... i pisete link :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,856
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно