1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Да се насмееме.

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од Bozter, 26 Јуни 2012.

 1. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  665
  24 oктомври 2011
  Машко
  Дајте постирајте смешни видеа , вицеви нешто ова она. многу озбилен стана форумов, одамна не сум видел човек да се насмее :)
   
 2. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,950
  27,637
  4 Септември 2008


  ROFL!
   
  На Zimrie и Bozter им се допаѓа ова.
 3. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,456
  950
  1 Април 2012
  Машко
 4. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  665
  24 oктомври 2011
  Машко


  бум бем бап, барабап пау xD
   
 5. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,174
  3,290
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
 6. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,456
  950
  1 Април 2012
  Машко
  Ајде нешто за Diablo 3


  И еве сега успешно :p
   
 7. тотето

  тотето
  On your way to fame

  694
  676
  4 oктомври 2011
  Машко
  Типчево е епик, значи ни грам срам нема, на youtube каналот има еден куп видеа, дел од нив се смешни, дел не толку ама сепак вредат да се погелднат. Еве неколку од оние кој мене ми се посмешни.   
  На uwemi му/ѝ се допаѓа ова.
 8. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  117
  116
  2 Декември 2010
  На Bozter му/ѝ се допаѓа ова.
 9. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,720
  2,017
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, C++, Linux Kernel, Java, JavaScript
 10. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,720
  2,017
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, C++, Linux Kernel, Java, JavaScript
 11. hipo

  hipo
  Practice makes perfect

  1,657
  1,453
  27 Јануари 2011
  Машко
 12. Phenomen

  Phenomen
  Баниран/a

  898
  411
  6 Декември 2011
  Машко
  На Kajsibebraat му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  665
  24 oктомври 2011
  Машко
 14. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,456
  950
  1 Април 2012
  Машко
 15. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  665
  24 oктомври 2011
  Машко
 16. тотето

  тотето
  On your way to fame

  694
  676
  4 oктомври 2011
  Машко
 17. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  665
  24 oктомври 2011
  Машко
  да знам од а4тек е . Али ова е идиотско. Како бротче некое е xD
   
 18. DelphiUser

  DelphiUser
  Practice makes perfect

  1,198
  1,198
  2 Март 2011
  Машко
Слични теми
 1. DaRkSlidE
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  749
Вчитување...

Сподели

Вчитување...