• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Да се насмееме со.. George Carlin !

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DaRkSlidE

Intern
14 мај 2007
152
2
Вчера налетав на ова видео од George Carlin и се убив од смеење..

George Carlin - Religion is Bullshit
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o&eurl="]YouTube - George Carlin - Religion is bullshit.[/ame]

:rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,983
Мислења
854,189
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно