1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Да не знае некој каде може да се купи ОКУЛУС?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Rikimaru, 14 Август 2016.

 1. Rikimaru

  Rikimaru
  Practice makes perfect

  1,089
  1,358
  26 Март 2016
  Даскал
 2. kjosmofon

  kjosmofon
  Баниран/a

  3,742
  5,707
  7 oктомври 2011
  kalfa
  На Jovan2389 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. gdamjan

  gdamjan
  On your way to fame

  2,271
  552
  3 Април 2008
  HTC Vive - многу бољи
   

Сподели

Вчитување...