1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка D-link Powerline

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vladimir171, 28 ноември 2019.

 1. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Ако може една проценка па после претпоставувам и продажба на D-link powerline исправни и без оштетувања.
  Моделот е DHP-306AV.
   

  Прикачени датотеки:

Сподели

Вчитување...