• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најдобар одговор D: \ is not accessible проблем во Windows 10

Статус
Оваа тема е решена! Одете до решението…
  • Ја почнал/а темата
  • #1

HoLfElDeR

Gaining Experience
13 октомври 2010
154
74
Непозната
Од пред некој ден D партицијата не ми ја отвара, т.е. покажува дека мора да го форматирам D. Имам фајлови во D па дали е можно некако да ги повратам или да пристапам до нив?

34343434343434.png
 
Оваа тема е решена! Одете до решението…

Атачменти

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3,116
3,625
Зменоо
spiritBreaker's setup  
Processor & Cooler
AMD R5 5600X + Cooler Master M240L | AMD R9 5950X
Motherboard
Asus TUF Gaming B550 PLUS
Storage
Samsung 960 EVO 250GB + Toshiba HDD 2TB + 500 GB Hitachi + 512GB Gigabyte NVME
PSU
Gigabyte G750H
RAM
2 x 8GB DDR4 Kingston @ 3600MHz
Video card
EVGA FTW 3080
Case
Asus GT501 TUF
Mouse
Corsair M65 Pro
Keyboard
Cooler Master CK550
Audio
Onboard audio
Monitor
DELL S2721GDF
OS
Windows 10
Можно е. Пиши ми пп ќе ти пратам сабајле еден линк
 
Статус
Оваа тема е решена! Одете до решението…

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,721
Мислења
856,052
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно