• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Cyber Monday – уште една тура 1337 попусти во ИТ Маркет

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
45
115
www.IT.mk
Го искористивме Black Friday за официјално лансирање на IT.mk/market и во петок понудивме попусти на сите одбрани парчиња хардвер во ИТ Маркетот, односно дента истите беа достапни по 1337 цени за секој, не само за 1337 членовите. На попуст беше и премиум членството на IT.mk.

Продажбата помина задоволително како за прв ден, со повеќе од 50-тина нарачки, а бидејќи го испочитувавме американскиот шопинг-празник Black Friday кој изминативе години станува сѐ попопуларен и на овие простори, редно е и како ИТ портал да го одбележиме Cyber Monday, барем за сите оние кои не ги потрошиле парите на Black Friday. :)

Имено, Cyber Monday е првиот понеделник после Black Friday, кој всушност се случува веднаш по Денот на благодарноста, национален празник во САД. Cyber Monday започнал од 2005-та година, кога сајтот Shop.org се решава да создаде дигитален еквивалент на петочкиот шопинг-празник и преку маркетинг кампања ја популаризира акцијата на која брзо се приклучуваат и други онлајн трговци.

Што ви нудиме по повод Cyber Monday?​

Повеќе инфо на Cyber Monday - уште една тура 1337 попусти во ИТ Маркет ⋆ IT.mk или директно во Маркет ⋆ IT.mk

Промоцијата трае до 23.59 часот во понеделник, 29-ти ноември, а исто така важен момент е што за сѐ има бесплатна достава низ цела Македонија.

Тик-так…. :)
 

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
45
115
www.IT.mk
Најпродаваниот производ за време на Black Friday & Cyber Monday на ИТ Маркет е.....

Безжичната тастатура на Logitech MX Keys Graphite со Unify конектор и Bluetooth опција.

logitech-mx-keys-keyboard.jpg
logitech-mx-keys-keyboard-5.jpg


Нарачај ја по 1337 цена веднаш и заштеди > Безжична тастатура Logitech MX KEYS Graphite Unify, w/Bluetooth 920-009415 ⋆ IT.mk
 

TylerMkD

Unbeatable
7 ноември 2014
3,230
5,915

Немој да стануваш одбивен бот, а да не мислиш нас ботови на ИТ форум:
 

D

Администратор
31 март 2007
3,491
2,750
www.iwmnetwork.com
Немој да стануваш одбивен бот, а да не мислиш нас ботови на ИТ форум:

Точно така. Но сепак пак е најевтино. :)

Off topic, ама морам да прашам, @TylerMkD сме ти згрешиле нешто? :))
 

Nikola100

Домаќин
30 септември 2019
1,161
1,045
Скопје
Немој да стануваш одбивен бот, а да не мислиш нас ботови на ИТ форум:
Последна шанса до 24ч вечер да си купиш членство по БлекФрајдеј цени.
Само да потсетам зошто јас искористив.
 

TylerMkD

Unbeatable
7 ноември 2014
3,230
5,915
Последна шанса до 24ч вечер да си купиш членство по БлекФрајдеј цени.
Само да потсетам зошто јас искористив.

Јас ако купам, ќе купам по регулар цена за да ги поддржам :cool:
Мислењето е автоматски споено:

Точно така. Но сепак пак е најевтино. :)

Off topic, ама морам да прашам, @TylerMkD сме ти згрешиле нешто? :))
Не бе, само сумирам критики за v6, тоа е актуелно сега нели...али ај ќе намалам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,813
Најнов член
viktor7
На врв Дно