Custom title само за некои членови?!?!

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Wild Rose e бета тестер на форумов, има уште неколку такви членови, тие имаат custom titles :)
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Темава е шала од ИРЦ така да нема потреба од дигање галама и слично ;)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,415
2,322
www.iwmnetwork.com
Нема потреба од дизање на галама.. :)

Сите оние со custom title на некој начин си го заслужиле тоа.

Администрацијата го има правото да ги надградува членовите со custom title, доколку можевте да забележите до сега тој метод го користиме како награда во многу случаи, еве конкретен пример е натпреварот за Еуро 08 :)
 

vasildb

Intern
17 април 2007
209
6
Имав и јас едно време custom title, ама после ми го снема, не ни знам зошто а и не е важно. Само да ви се пофалам.:D
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Само мала препорака до Banzai. Пази брат знаеш каква е Wild Rose на ирц кога ќе се налути
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
fiascoo ако си еден од среќните добитници на custom title во играта за европското првенство, верувај off topic master одма ти е залепено :D
j/k
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
128
2191957-600.jpg
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,809
82
Нема потреба од дизање на галама.. :)

Сите оние со custom title на некој начин си го заслужиле тоа.

Администрацијата го има правото да ги надградува членовите со custom title, доколку можевте да забележите до сега тој метод го користиме како награда во многу случаи, еве конкретен пример е натпреварот за Еуро 08 :)

Хмм ако некои си ги заслужиле наградите мислам дека тие ги има повише и треба малку по фер да биде овој систем а не едни им се угодува а другите сами на себе нулта позиција:ua:
 

D

Администратор
31 март 2007
3,415
2,322
www.iwmnetwork.com
Хмм ако некои си ги заслужиле наградите мислам дека тие ги има повише и треба малку по фер да биде овој систем а не едни им се угодува а другите сами на себе нулта позиција:ua:

Сам себе го убијал...

Јас го кажав ставот, не знам за какви банални ствари се расправате. :lut2:
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Темава е шала од ИРЦ така да нема потреба од дигање галама и слично ;)
Темава е шала од ИРЦ така да нема потреба од дигање галама и слично ;)
Темава е шала од ИРЦ така да нема потреба од дигање галама и слично ;)
Темава е шала од ИРЦ така да нема потреба од дигање галама и слично ;)
Темава е шала од ИРЦ така да нема потреба од дигање галама и слично ;)
Темава е шала од ИРЦ така да нема потреба од дигање галама и слично ;)FFS!
 
M

Mr.Alien

Гостин
Па, со оглед дека е утврдено на кој начин се добива custom tittle, сметам дека нема потреба да се млати празна слама. И онака темава е тапа. Кога некој член ќе добие custom титтле, ќе биде известена целата форумска јавност, а среќниот добитник ќе може да се гордее со новиот назив.
Ајде, уште неколку поста и темава ќе ја затвориме.

П.С. Дали толку ќе се „тепавте“ ако се доделуваше ОРДЕН ОРЛОВА М*ДА?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,987
Мислења
869,582
Членови
30,311
Најнов член
mrdeni
На врв Дно