Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Custom logo for each page

Статус
Затворена за нови мислења.

Mercilesss

Gaining Experience
20 февруари 2023
319
259
Здраво екипа,

Дали некој знае како прави различно лого на секој пејџ во Wordpress? Пробав со овој код али безуспешно.
 

Mercilesss

Gaining Experience
20 февруари 2023
319
259
Решено со Elementor Header & Footer Builder плагин, може клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.260
Мислења
977.592
Членови
35.570
Најнов член
arbenneziri
На врв Дно