• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cuden Task (pomos)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Pa vaka da kazam. Neli koga ke se stisne ctrl+alt+del se pojavuva prozorce vo koe sto mozes da vidis sto procesi imas momentalno...i da ne blabam mnoogu.. Ali koa ke stisnam jas, veke od pred nekoj den mi se pojavuva vo ovoj prikaz:


I se cudam kaj li e ostatokot, ne mozam vaka ni vo precesite da otidam...:LOL:
 

Атачменти

  • 19.8 KB Прегледи: 40

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
double-click на некое празно место од taskBarot ќе го реши проблемот...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
opps da da da, ko da toa bilo :zasramen:
fala mnogu i ova veke moze da se zatvori...c.c.c.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,577
Мислења
823,836
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно