css menu

Vermilion

Intern
23 јули 2007
92
0
www.ikon-design.net
Епа во зависност што тоа сакаш,
Со inline елементот ќе биде подреден без line break пред или после него.
A со float поточно left, елементот (текст/слика) се поместува лево во централниот/изворниот елемент.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,002
Мислења
869,915
Членови
30,331
Најнов член
grunf
На врв Дно