• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

CSI 4 (Hard evidence)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ме интересира дали некој ја играл оваа игра и ваше мислење за истата.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
CSI 4 e uste podobra samo probaj da ja igras na potesko nivo. Pointeresno e koga e potesko i koga dokazite ne ti se oznaceni tuku treba sam da gi baras. Inaku CSI 3 ja izigrav za 3 dena, a CSI 4 ja igrav na potesko nivo i mi trebase 1 nedela za da ja zavrsam. Vo sekoj slucaj dobra igra.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
MINIMUM PC REQUIREMENTS
MINIMUM
Pentium 4 2.0GHz Processor
512MB RAM
1.5GB Hard Disk Space
DirectX 8.1
64MB ATI Radeon 9000/Nvidia GeForce 2 Video Card
DirectX 8.1 Compatible Sound Card
4x DVD-ROM Drive
RECOMMENDED
Pentium 4 3GHz Processor
1GB RAM
1.5GB Hard Disk Space
DirectX 8.1
128MB ATI Radeon 9000/Nvidia GeForce 2 Video Card
DirectX 8.1 Compatible Sound Card
4x DVD-ROM Drive
 

kicedz007

Баниран/a
7 декември 2008
215
10
Играта е една од моите најдобри. Има Подобрена графика, немам зборови, едноставно СУПЕР !!! Преку торент ми зема 2.5 гига. има 6 мисии и супер е.
 

zlatkogv

Intern
5 декември 2007
206
6
И јас ја играв и CSI3 i CSI4, Добри игри, мој тип. а и за CSI4 јас ја играв на 512 рам и не правеше проблем
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,763
Мислења
850,112
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно