• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

CS Version: Македонија

Која кантер сакате да ја видите преведена на Македонск

 • 1.6

  Гласови: 51 75.0%
 • Source

  Гласови: 17 25.0%

 • Вкупно гласале
  68

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Слободно качи ја, со тоа да ми кажеш каде е за да следам прогрес, и да оставиш линк до мојот блог за да знаат од каде надградби да симнуваат и се разбира да истакнеш кој ја превел :)
 

dhany

Intern
25 јуни 2007
6
0
Слободно качи ја, со тоа да ми кажеш каде е за да следам прогрес, и да оставиш линк до мојот блог за да знаат од каде надградби да симнуваат и се разбира да истакнеш кој ја превел :)

Decki aj dajte link za download na makedonskata verzija, probav so torrent ama nema sid-ovi.

fala.
 

TheDarkHacker

Баниран/a
16 мај 2009
285
17
Кантер Страјк е откажана од HH :ermm:
Kidding :LOL:

Имаш на блогот на HijackHacker линк до megaupload линк кој веќе една ипол година работи.

Инаку HijackHacker,дали имам дозвола да ја сменам малце,и тоа за сопствена употреба...Би ги сменил звуците,по малце текстот и некои грешки.

Однапред благодарам:)
 

Il Magio

Intern
15 јануари 2010
11
0
Ае од 1 да ја симнам пошо нетов за овој месец толку,умре :boxer:

Е сеа HijackHacker дај прати ми на ПП ако можеш што било за на 1 одма да ја симнам играта или пак дај ми го блогот твој ке се снајдам.

Фала однапред
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
На 2та страна од темата има слики од играта и линк до блогот.
Иди неколку страни наназад на него и ќе ја најдеш од Megaupload :)
 

Il Magio

Intern
15 јануари 2010
11
0
Или јас сум слеп или немам добар вид :p

Дај постави тука линкот ако смееш,а ако не пракај на ПП...знам те замарам :p
 

Hakerstain

Intern
11 декември 2008
33
0
Вака, јас имам симнато преведената верзија, супер е све и искрено многу ми се свига, вакво нешто сакав и јас да направам ама неуспеав да најдам начин како, иначе имам само еден проблем, без разлика дали UniCode ми е подесено на Macedonian или некој си трет јазик сепак буквите се заникаде, сега неможам да ти дадам принтскрин ама мислам дека знаеш за што ти зборам.
 

Hakerstain

Intern
11 декември 2008
33
0
Do you want it one more time?!....I am just kidding...Фала, сега ќе пробам така...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,156
Мислења
879,159
Членови
30,784
Најнов член
edwardleo
На врв Дно