• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

CS templates

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dr.XaYC

Intern
11 февруари 2008
65
0
Ako moze nekoj link da mi dadete da slegnam Counter Strike flash web templates. Ako najdete flash ok, ako ne nemora da e flash. Vaka nekoj dobar:D
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
www.google.com си чул за ова? ќе си побараш на гугл некој бесплатен темплејт, друго забрането е на форумот. А и би те советувал сам да си направиш темплејт, него да користиш готови.

Идеа и дизајн на портал/сајт/форум
Pepsi Man
Е-Маркетинг
Дискутирајте на теми поврзани со е-маркетинг - начин на промоција на веб сајтови, оптимизација за пребарувачи и слично.

Сеа неможев да ги најдам темите од Д и од останатите каде што има многу добро објаснето за е-маркетингот и како да стекнеш популарност на сајтот.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Тешко дека ке најдеш некој добар темплејт за кантер бесплатно,но еве овде имаш неколку бесплатни,не се лоши :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,016
Мислења
854,650
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно