1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

cs server

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Zero_CooL, 9 Април 2011.

 1. Zero_CooL

  Zero_CooL
  Intern

  53
  1
  21 Декември 2010
  Па вака имам админ на еден сервер серверот значи пред некои време почна да сецка ако може некој да ми каже како да го ресам проблемот со тоа еве ип од серверот видете и кажете ми како да го средам 217.26.75.118:27020 плссссссс итно
   
 2. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,883
  1,453
  10 Август 2010
  Машко
  можеби имаш премногу плугини...
  ако немаш тогаш е до самиот сервер кој ти неможеш да го решиш, сакам да кажам до хостингот
   
Слични теми
 1. Jas
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,236
 2. DaciSS
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,327
 3. ProNoob
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,124
 4. DzafeR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,108
 5. Chaeld10_8
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  658
Вчитување...

Сподели

Вчитување...