1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

CS:GO играчи?

Дискусија во форумот 'Игри' започната од bobbyniko, 9 Август 2017.

1. -={K-O-R-U-N}=-

-={K-O-R-U-N}=-
    Practice makes perfect

1,587
    1,693
    6 ноември 2012
    Машко
    Мрежен администратор, IT, BTC
    2.5 евра, а за Prime, играј повеќе, ќе земеш. Prime не постои 20 години, тазе е.

2. windows8

windows8
    On your way to fame

753
    979
    12 Февруари 2012
    Машко
    Ретко играм сега, немам толку време за играње на стари години сум, кога добив vac бев стигнат до LEM, треба многу време за да се вратам а како што гледам врие читери во почетна фаза. Има добри сервери наоколу и добар народ и убава игра.
    Valve не им давам 2.5 денари после педерскиот vac, стај се на мое место еве викаш 3000h имаш зад тебе и да те опнат vac без да ти кажат зошто, ќе почнеш одново?

3. Вајкинг

Вајкинг
    Practice makes perfect

952
    1,125
    9 Јуни 2015
    Машко
    многу лично си ги сфаќаш работите.

4. windows8

windows8
    On your way to fame

753
    979
    12 Февруари 2012
    Машко
    CS-GO e единствена игра за која сум платил и јадев vac без причина, море рат ќе стане:D
    CS почнав да играм уште кога одев во школо 97/98 година мислам беше тој период негде бев 7/8 одделение, потоа добри 15 години не ја играв ич таа игра се додека другар не ми предложи да ја земам CS-GO за 15 евра на steam. Ја земав почнав да играм за брзо влегов во шема почнав да газам се пред себе, бев несовладлив, за непар месеци напреднав ми фалеа уште две медаљи да станам глобал, и тука изглеа valve има пресечено и ми ја уништи кариерата, сега сум веќе стар немам сили и време да се вратам назад така да мојата најголема животна желба да добијам глобал медаља згасна, не ми преостанува ништо друго освен да бидам исфрустриран и да го хејтам valve до крајот на мојот живот.
    Шала на страна ако сте за може да направиме една партија па да видам јас дали тие вашите медаљи сте ги заслужиле или ви се купени со пари, се сомневам зашто valve е корумпиран, пишав на темава има многу читери што е работава? решениоето било пари.. епа не давам пари за калаш со ѕвездички, и ќе играм на казакстански сервери..

Последна промена: 24 oктомври 2019
    На mrkela2009 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Вајкинг

Вајкинг
    Practice makes perfect

952
    1,125
    9 Јуни 2015
    Машко
    valve ниту знаат кој си, ниту како си ја завладеал, ниту пак дека ти била искрена детска љубов. некој некогаш на overwatch погрешно те проценил и тоа е тоа.

6. windows8

windows8
    On your way to fame

753
    979
    12 Февруари 2012
    Машко
    Знаат кој сум кога правев акаунт ми бараа име презиме и телефонски број.

7. Abovelife

Abovelife
    Intern

22
    19
    11 Април 2016
    Машко
  8. -={K-O-R-U-N}=-

-={K-O-R-U-N}=-
    Practice makes perfect

1,587
    1,693
    6 ноември 2012
    Машко
    Мрежен администратор, IT, BTC
    Нешто си мамел, нема друго :)

9. BorisSapphire

BorisSapphire
    On your way to fame

898
    612
    11 ноември 2015
    Машко
    CS:GO никој пат повеке нема да ја играм во мојот живот, ја играв 2 години секој ден по незнам колку часа, толку многу читери се насобраа тоа е страшна работа, не ти вреди каков и акаунд да имаш.
    Може би ке ја играм повротно кога ќе ја направат самата игра да чини 100евра, епа тогаш да видам дали ке има читери. :)

На Speedster му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Chaeld10_8

Chaeld10_8
    On your way to fame

900
    714
    29 Март 2011
    Читери има на не платената Верзија на Платената потешко и јас играм секој ден :)

Испратено од Redmi 7 преку IT.mk форум апликација

11. windows8

windows8
    On your way to fame

753
    979
    12 Февруари 2012
    Машко
    На не платената верзија оние што играт со чит се повеќе од оние што играт нормално, незнам и која им е поентата да играт така, лудило, valve нека стават админи така бар ќе може некако да се реагира.

12. Mario Markovski

Mario Markovski
    Intern

9
    6
    29 ноември 2018
    Машко
    Fenomenalna igra koja za zhal prestanuvam da ja igram radi chiteri

13. coNNectMKD

coNNectMKD
    Gaining Experience

326
    256
    13 Март 2017
    Машко
    Читери (во глобала) има на новите и помалите ранкови. Ако сте тазе играч со неколку саати и си низок ранк, па верувам дека 3 од 10 ќе ви бидат со читери.

Али имате опции да ја играте играта и без читери. FaceIT има и бесплатна опција, голем број таму играат. А за 6 евра месечно, имате топ игра со појаки играчи па ако играте бар по 2/3 меча дневно, имате добри шанси и награди да земете, во некој хабови или пак поени каде можете да пазарите со нив. ESEA за 5 евра месечно, исто, имате добра игра. Има начини за игра, немора само ММ да се игра.. Башка серверите се ужасни.

14. Mario Markovski

Mario Markovski
    Intern

9
    6
    29 ноември 2018
    Машко
    Imam nad 2500 saati bev global i imam probano i esea i face it , esea bese mnogu dobro no poslednive godini dosta se padnati, face it momentalno e najdobar izbor i duri besplatnata verzija e dobra.

15. Marko Davkovski

Marko Davkovski
    Intern

3
    0
    6 Јуни 2019
    Машко
    Da se vratime na temata, ako nekoj e za igranje faceit , sekogas stojam na raspolaganje, level 4;
    Link od akauntot - tuka (feel free to add :cool:).

16. BlostuR

BlostuR
    Intern

5
    8
    9 Мај 2019
    Машко
    Тоа со читерите е проблем само на помал ранк ваљда, досега не ми се има десено да видам ингејм некој со чит, и баш се коа играм ММ дава доста добри дечки, комуникативни, знаат да одиграат, нема фрустрации, викања, навреди и слично.
    Играва си сака да си одвоиш време и да си стасаш до добар Trust Factor, а тоа многу зависи од тоа колку луѓенца на крај на игра ќе ти стаат Commend. Шо поише commends подобар фактор.
    Back on topic: другаре ако играш Кантеров ке те барам да плеснеме една две коа ке имам слободно време.

Слични теми
  1. Primarch
    Одговори:
    0
    Прегледи:
    706
  2. X - MaCeDoNiAn
    Одговори:
    2
    Прегледи:
    858
  3. najdoski