• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

CS GO cases

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MrComputer

Intern
1 февруари 2021
44
8
Битола
Здраво,
се надевам дека тука има луѓе што играат/играле CS GO.
Дали ќе може непотребните кутии да ми ги дадете?
 

joBs0

Gaining Experience
13 септември 2019
41
54
Имаш пари да ги отвориш, а немаш пари да ги купиш кутиите по 0.20е...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,055
Мислења
861,103
Членови
29,913
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно