• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

CS Cheats!Pls

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
693
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
ke mozete li da mi dadete nekoi citovi za kanter ja go imav Fighter Fx 7.2 i porano mozev da igram so nego a sega koga ke go simnam mi vika deka ima virus aj ve molam daj te mi cheat plss!inace imam Counter Strike 1.6 ve molam bidejki ne e fer site koristat cheat ja bes cheat i lom me pravat :)) Fala vi odnapred!
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Мој предлог:
Оди на сервер кој нема читови и играј како човек. Со читови кантер е глупост
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
693
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
da ama so da praam i mene mi se igra so cheat :)))) po interesno mi e :))
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
dude,
прво:chiters suck
второ:chiters are losers
трето:дај бе играј на BTV1,2,таму нема читови,дај заеби тоа глупостите,играј како човек,и ја играв сам против тројца читери,па не симнав чит.
извини ако избувнав,али доста е од расипување со тие читови.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
jas se бев еднаш уклучил на еден мак сервер кајгана ли беше или адсл така нешто

што ти е тука интересно сеуште не поминале 5 сек не сум купил оружје он дошол и не испотепал

играј ко човек или не играј:)
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Во право сте,ама тука сме да му помогнеме.Сеа тоа си е негово право,дали ке користи чит или не.
Еве тука види,има многу.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Мразам читери, многу мразам, интересно ти е тебе да играш со чит затоа што незнаеш да играш без него... :muahaha:
Сори ако си се навредил, но тоа е навистина така
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Ако ти се игра со читови играј на кинеските сервери тоа е прво а второ... Играј на кајгана имаат anti cheat така да немаш фрка.
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Читојте се глупости!!! Гуглај малку и ќе најдиш. Не е толку тешко!:D:D:D
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
aj na mene nekoj cit za preciznost ova ona da ima veza so pukanjeto ama da ne se poznava tolku
a da i kako mozam da go menuvam nisanot vo tockaa ?

aj pa da probam da igram so brat mi , mi se fali ovde ;))
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Чекајте Малку!!! Не му давајте програми за Шифри и незнам шо! Тој бара читери а меѓу тие две работи има голема разлика
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
ECC е добар чит, пробај ќе видиш!!
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
cheating sux...ama zosto?
zatoa sto tie drugite sto nemaat cit, se nerviraat...
zamislete sega kako im e na programerite koga nie spustame citovi ( crack's ) za nivnite programi, namesto da gi kupime ?:ermm:
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
citovite pretstavuvaat nelegalen software i ne treba ni da se diskutira za niv na forumov, a ne da se postiraat linkovi od kade bi mozele da se downloadiraat...
temava definitivno treba da se zatvori
 
  • Ја почнал/а темата
  • #25

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
693
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно