1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Crucial 2x4GB 2400MHz DDR4 CL17 DIMM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steam., 27 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steam.

  Steam.
  On your way to fame

  843
  760
  31 Мај 2011
  Се продаваат 2та во комплет поради надградба, со гаранција од сет до 16.05 2021. Модел CT4G4DFS824A.

  Цена - 1500.
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
 2. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  838
  811
  22 Април 2011
  Машко
Слични теми
 1. KalEl
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  269
 2. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  399
 3. Вајкинг
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  464
 4. KalEl
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  475
 5. StalkeR
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  550
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...