1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

CRT vs LCD

Дискусија во форумот 'Графички картички, звучни картички и монитори' започната од DelphiUser, 21 ноември 2019.

 1. DelphiUser

  DelphiUser
  On your way to fame

  920
  970
  2 Март 2011
  Машко
  Costigan_Jr, b.a и на SaleSk им се допаѓа ова.
 2. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,150
  4,291
  18 Септември 2013
  Машко
  igor_igor, b.a и на masterwu им се допаѓа ова.
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,386
  25,819
  4 Септември 2008
  Ај сега нека земат некој Eizo/Nec, и нека споредат пак, ќе лета од прозор CRT-то.
   

Сподели

Вчитување...