1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Црн петок овој петок

Дискусија во форумот 'Останато' започната од skullmonkey, 26 ноември 2013.

 1. smole

  smole
  Unstoppable

  3,180
  3,697
  18 Април 2007
  Ја од dx.com плаќам со виза електрон нлб директно, не преку пејпел немало никад проблеми.
   
 2. bogev4eboy

  bogev4eboy
  Intern

  271
  29
  30 Април 2011
  Машко
  На vlavot му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mirche Nikolovski

  Mirche Nikolovski
  Gaining Experience

  228
  63
  21 Мај 2012
  Wow дали ќе ја начекате. Кога има попусти знаеме шо се случува со страната на алиекспрес така да ... :/
   
 4. bogev4eboy

  bogev4eboy
  Intern

  271
  29
  30 Април 2011
  Машко
  Тешка работа тоа. Ќе ја пуштат за два дена и грант ќе има некои што ќе чекаат да ја купат. + тоа дали ќе има број, боја и слично ...
   
 5. uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,762
  4,288
  20 Февруари 2011
  Машко
  Jas kupiv coupon za 5$ vo vrednost od 10$, mozam da go iskoristam kaj aliexpress na 2ri dekemvri za sto sakam...
   
 6. Mirche Nikolovski

  Mirche Nikolovski
  Gaining Experience

  228
  63
  21 Мај 2012
  Како :O
  Добра работа е тоа ако е стварно така.. само да не треба да го користиш само на нарачки над 50 или 100 долари или само на одредени производи...
   
 7. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Unstoppable

  1,715
  2,032
  25 Март 2013
  Машко
  На uwemi му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...