• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Creative Prodikeys PC-MIDI

  • Ја почнал/а темата
  • #1

NIKIHACK

Intern
10 февруари 2008
438
27
www.facebook.com
Да не знае некој дали овоа чудо може да се најде кај нас и по која цена,ако може некој нека се распраша,фала однапред..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,579
Мислења
846,885
Членови
29,360
Најнов член
RokerMD
На врв Дно