• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

create a vb script

  • Ја почнал/а темата
  • #1

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
kazetemi kako da napravam vb scripta
sakam da napram eda programa koga ke se logiram sakam passwordot i userot
da ne sedat vo bazata tuku vo registrite.
pomognete mi
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,576
Мислења
821,005
Членови
28,239
Најнов член
Serafimov
На врв Дно