Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Creality CR-5pro H

Статус
Затворена за нови мислења.

Frozen.

Gaining Experience
4 октомври 2015
170
223
Frozen. додаде нов оглас:

Creality CR-5pro H - 76.500 ден.

Се продава горенаведениот 3D принтер. Користен е доста малку, испечатено со принтерот околу 4-5кг филаменти.

Повеќе информации за принтерот на следниот линк.

Исто така се продаваат околу 15 филаменти со различна боја / материјал по 1500 ден. парче.

За повеќе информации инбокс.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.354
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно