• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено CPU Ryzen5 2600 3.4Ghz w/Wraith Stealth Cooler

Статус
Затворена за нови мислења.

Coach

Gaining Experience
6 декември 2020
65
116
Skopje
Се продава процесор Ryzen5 2600 заедно со stock кулерот (Wraith Stealth). Доаѓа со оригиналното пакување.
Процесорот е купен во Сетек Maj 2020год и е користен исклучиво за гејмање (CSGO, Warzone, Dota2) на stock вредности (никогаш не е пробан overclock). Се продава поради замена со друг процесор.
Има гаранција дo 12 Април 2023


Box.PNG CPU 2.PNG CPU.PNG


Цена 7000ден

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.197
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно