1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

CPU Ryzen 3 1200

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 9 Декември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,203
  13,053
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам процесор Ryzen 3 1200 компет со кулер под гаранција до 2021 година.

  Цена, фикнса: 2500 денари.
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 14 Декември 2019
  На Tenny, Nomad, Deksa и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,203
  13,053
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,203
  13,053
  23 Јануари 2008
  Манга
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,203
  13,053
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...