• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено CPU+MB+RAM+PSU

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #3

barneymk

Gaining Experience
27 април 2016
120
104
Skopje
бамп матичната и псу резервирано, останува уште цпу и рам цена 4000ден за двете.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,620
Мислења
821,822
Членови
28,267
Најнов член
Andrej98
На врв Дно