1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

CPU+MB комбо

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од borcep, 3 Април 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  892
  1,443
  12 Септември 2013
  Машко
  Се продава следното комбо, половно, комплетно исправни.
  1. CPU G4560 и MB Gigabyte H110M-S2
  -4300ден комплет.
  [​IMG]  Деловите се продаваат само сет плоча и процесор, не се делат. Не праќам по карго и не правам замени и резервации. Повеќе информации во пп.
   
  Последна промена: 13 Април 2020
  На cele_x и SiPy` им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  892
  1,443
  12 Септември 2013
  Машко
  Три комбинации продадени.
   
  Последна промена: 13 Април 2020
 3. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  892
  1,443
  12 Септември 2013
  Машко
  Клуч.
   
  Последна промена: 28 Април 2020

Сподели

Вчитување...