1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка cpu amd ryzen 5 +рам +мб

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gamon, 19 ноември 2019.

 1. gamon

  gamon
  Gaining Experience

  406
  407
  15 Септември 2014
  bekrija
  Молам за проценка
  cpu amd ryzen 5 1600
  mb gigabyte am4 ab350m
  8 гб 2400мхз рам

  нема гаранција исправно
   
 2. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  785
  501
  20 Декември 2015
  Машко
  Кога ќе формираш цена пиши ми одма, иам другар што сака 1600-ка и таа матична.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,392
  25,830
  4 Септември 2008
  9
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,071
  12,622
  23 Јануари 2008
  Манга
 5. gamon

  gamon
  Gaining Experience

  406
  407
  15 Септември 2014
  bekrija
 6. gamon

  gamon
  Gaining Experience

  406
  407
  15 Септември 2014
  bekrija
Слични теми
 1. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,623
 2. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,204
 3. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  764
 4. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  280
 5. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  8,986
Вчитување...

Сподели

Вчитување...