1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Counter-StrikE !

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од ExPoseD, 22 Април 2009.

 1. ExPoseD

  ExPoseD
  Баниран/a

  111
  6
  22 Април 2009
  Zdrav0 pak. Sakam da ve prasam zosto koga igram COunter Strike mnogu mi ko4i na toa Precahing resources....i tuka zako4i i mora da cekam da se pojavi Timed Out pa pa otpo4etok da se konektiram na nekoj server.
  POMOS AKO ZNAETE RESENIE !!!!!:zbunet3::zbunet3::zbunet3::zbunet3:
   
 2. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Како прво ќе те замолам да пишуваш на кирилица, и да користиш букви како „ч„ „ќ„ „ѓ„ „ш„ „џ„ ...зошто сепак ова е Македонски форум. :)
  Второ, каков интернет имаш, и што имаш уклучено во позадина додека играш, бидејќи нешто ти цеди од трафикот.
  Сега би било добро време за еден лог од HijackThis.
   
 3. ExPoseD

  ExPoseD
  Баниран/a

  111
  6
  22 Април 2009
  0к.Ќе пишувам на кирилица:D
  Интернет- On.Net/solo10
  Како мислиш што имам уклу4ено на позадина? Што имам на desktop или ???
   
 4. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Мислам што ти работи во позадина (МСН, торенти...).
  Најубаво да постираш лог од HijackThis.

  И кога почна ова да се случува?


  и не заборавај, ч :)
   
 5. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,258
  296
  1 Мај 2008
  Дека многу му е спор компјутерот затоа му кочи така. И мене ми правеше извесно време кога имав само 256 мб рам, и ми беше преполн со вируси, со регистри ова она и се се кочеше. Од кога го форматирав и му додадов уште 1гб рам, никогаш не му ни текнува да ми се укочи на тоа prechaching resources па да ми се појави timed out. А пред тоа стално се дешаваше ова.

  До конфигурацијата е ова, сигурен сум 100%.
   
 6. ExPoseD

  ExPoseD
  Баниран/a

  111
  6
  22 Април 2009
  Во позадина ништо не ми работи мсн го исклучувам,
  а ова почна да се случува пред 1 и пол месец
   
 7. the_unpredictable

  the_unpredictable
  Intern

  120
  12
  18 Август 2008
  А да пробаш со CCleaner
  да исчистиш ѓубре и регистри од компјутерот па да пробаш да ја вклучиш играта ?
   
 8. nescafe

  nescafe
  Intern

  144
  21
  18 oктомври 2009
  Машко
  невработен
  A како да пишувам македонски кирилица во чатот на counter strike .?
   
 9. tigar

  tigar
  Gaining Experience

  124
  98
  28 Јули 2011
  Неможеш на 1.6 да пишуваш на кирилица, на CS Global Offensive најновата можеш...
   
 10. marchesk

  marchesk
  Gaining Experience

  164
  102
  4 Септември 2012
  Машко
  Мала корекција :)
   
  На nescafe му/ѝ се допаѓа ова.
 11. nescafe

  nescafe
  Intern

  144
  21
  18 oктомври 2009
  Машко
  невработен
  Значи вака неможе ок фала.
   
Слични теми
 1. ExPoseD
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  943
 2. TheDoctor
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  947
Вчитување...

Сподели

Вчитување...