1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Counter Strike makedonska

Дискусија во форумот 'Игри' започната од SlICK, 18 oктомври 2012.

 1. SlICK

  SlICK
  Gaining Experience

  73
  51
  23 Април 2012
  Машко
  Steam:
  STEAM_0:0:52725692
  Луѓе ја има ли некој кантер македонската верзија или знае ли од кај мозе да се најде пошо по нетов барав ама салбо ....:D
   
 2. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,438
  863
  1 Април 2012
  Машко
  јас ја имам :D само денес имам многу за учење така да може утре да ти ја пратам?
   
  На SlICK му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SlICK

  SlICK
  Gaining Experience

  73
  51
  23 Април 2012
  Машко
  Steam:
  STEAM_0:0:52725692
  okej fala mnogu odnapred pisi mi vo pp da se dogovorime // :alien:
   
 4. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,438
  863
  1 Април 2012
  Машко
  моментално ја префрлам на компјутер, така да за некој пола саат ќе ја ставам на еден тракер и ке ти дадам линк. Ако ти треба нешто дополнително контактирај ме тука
   
 5. SlICK

  SlICK
  Gaining Experience

  73
  51
  23 Април 2012
  Машко
  Steam:
  STEAM_0:0:52725692
  So bidna so linkot? o_O
   
  На JunkieMKD и Ceco им се допаѓа ова.
 6. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,438
  863
  1 Април 2012
  Машко
  |itaa|NightWolf, Teget, bokiscout и на уште 1 им се допаѓа ова.
 7. SlICK

  SlICK
  Gaining Experience

  73
  51
  23 Април 2012
  Машко
  Steam:
  STEAM_0:0:52725692
  fala mnogu..
   
  На Kajsibebraat му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Enforcer_

  Enforcer_
  Practice makes perfect

  946
  1,042
  26 Декември 2012
  Леле брат како се израдував кога го видов линков..хахахах ФАЛА ТИ МНОГУ детство ми врати :D
   
  На SlICK и Kajsibebraat им се допаѓа ова.
 9. |itaa|NightWolf

  |itaa|NightWolf
  Intern

  2
  0
  4 ноември 2017
  Машко
  Zdravo na site ke mozete li pak da ja stavite igrata bas bi sakal da ja igram.
   
 10. Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  844
  2,173
  12 oктомври 2014
  Машко
  Zdravo na tebe najverojatno nema da moze da ja stavat zasto e mnogu stara.
   
  На |itaa|NightWolf му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,438
  863
  1 Април 2012
  Машко
  SlICK, |itaa|NightWolf и на toplel им се допаѓа ова.
 12. |itaa|NightWolf

  |itaa|NightWolf
  Intern

  2
  0
  4 ноември 2017
  Машко
  Ti blagodaram mnogu
   
Слични теми
 1. arjan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,250
 2. ExPoseD
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,689
 3. ExPoseD
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  946
 4. pHeNoM
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  953
 5. NGGaming
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  839
Вчитување...

Сподели

Вчитување...