• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

counter strike 1.6

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,217
27,771
kalco.ru
znae li nekoj da mi kaze kako da go aktiviram cheatot AIMBOT.exe?
sekogas koga ke go uklucam me isfrla od igra!
 

TonInter

Intern
13 април 2007
20
1
inter.it
Најди си подобар хак.
Ах, да, и не играј со читови! Ја убиваш забавата на другите... Глупости.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,082
Мислења
838,106
Членови
29,002
Најнов член
DelankaOdKokonats
На врв Дно