• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Counter Stike графити

  • Ја почнал/а темата
  • #1

boris.edr

Intern
22 мај 2008
46
0
еве......

Здраво!:) Направив графит за кантер страјк преку хл таг конвертор и ја ставив во валве, цс стрике фолдерот. Влегов во игра и се беше во ред. Но потоа ја отворив да ја видам како слика --> right click , open with , office picture manager i од тогаш не можам да ставам мој графит.
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Mladicu tema za CS imase.......samo si trebal da ja procitas.
A i toa sto si go napravil....i ne e mnogu bitna rabota. Barem spored mene.:ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,019
Мислења
854,681
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно