• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

couldn't exec config.cfg (C.S)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
30 август 2007
36
1
Наловот на темата фактички е проблемот кој не можам да решам за да играм CS..При стартување на играта (тие што го имале проблемот, ако има некој, знаат што е), која старува ок, покрај останатите пораки како, Loading etc, се јавува и оваа порака која фактички, како што забележав јас, влијае врз контролите во самата игра..Контролите на играчот..Јас сум само spectator:(
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
neznam dali dobro te svatif ama dali sakas da go editiras fajlot ? epa ako e toa vaka napraj :
Pod windows i ako imas instalirano office paket sekogas kje ti ja dava taa greska .

1. Dessen Klik > Open With
2. Selektiraj WordPAD
3. OPEN
4. DONE

pozdrav, se nadevam deka ke ti pomogne
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3
30 август 2007
36
1
Проблемот го решив..Тоа со отворање и едитирање на фајлот нема врска..Ок е....Само најдов config.cfg default file ,и го заменив постоечкиот со него..Tnx anyway
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,704
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно