1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Corsair VX450W

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од bh1rk0ff, 29 Јуни 2019.

 1. bh1rk0ff

  bh1rk0ff
  Intern

  17
  4
  24 Јуни 2019
  Машко
  Дечки зедов Corsair VX450W напојување за 500ден. Напојувањето е ново не отпакувано, знам дека е старо едно 10 години ама го зедов скоро за без пари. Што мислите дали поминав добро. Инаку имам FX 6300 и GTX960 конфигурација, дали би било океј тоа напојување.


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 2. krema

  krema
  Professor

  9,490
  9,186
  24 Јуни 2009
  Машко
  Нека е честито,
  океј ќе биде, само без клокови.
   
  На bh1rk0ff му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bh1rk0ff

  bh1rk0ff
  Intern

  17
  4
  24 Јуни 2019
  Машко
  Фала многу


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 4. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  284
  234
  21 Мај 2017
  Машко
  Трендсетер
  Супер е напојувањето и за 1000ка, ќе тера на таа конфигурација без проблем.
   
  На bh1rk0ff му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. prichina
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  736
 2. uwemi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,576
 3. nikigo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  734
 4. VerGer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  461
 5. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  693
Вчитување...

Сподели

Вчитување...