1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Corsair VX450W

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од VerGer, 10 Февруари 2019.

 1. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  592
  558
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  Се продава напојувањето од насловот. Користено во просторија каде не се пуши, качено на биро. Каблите не се модуларни, ама се sleeved и со доволна должина за рутирање. Иде без кутија, само со платнената торбичка. Козметички нема никаква мана.

  Corsair VX450W Power Supply – JonnyGURU.com

  Цена 1600 мкд
   
  На gremlin и dekomote им се допаѓа ова.
 2. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  592
  558
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
 3. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  592
  558
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  продадено, може клуч
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  946
 2. prichina
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  737
 3. uwemi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,581
 4. nikigo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  738
 5. RagingDemon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  644
Вчитување...

Сподели

Вчитување...