Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Corsair VENGEANCE RGB PRO SL 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3600MHz C18 Memory Kit - White

Статус
Затворена за нови мислења.

GetSchwifty

On your way to fame
22 февруари 2020
287
601
Скопје
GetSchwifty додаде нов оглас:

Corsair VENGEANCE RGB PRO SL 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3600MHz C18 Memory Kit - White - 2.000 ден.

Продавам кит Corsair VENGEANCE RGB PRO SL 16GB 3600MHz (2x8GB) во бела варијанта.
RAM плочките не се користени бидејќи беа замена за фаличен кит кој беше на сервис во Анхоч.

Цена: 2000 ден.
Само во Скопје. Не праќам по карго.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

GetSchwifty додаде нов оглас:

Corsair VENGEANCE RGB PRO SL 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3600MHz C18 Memory Kit - White - 2.000 ден.Видете го целиот оглас...

Резервирано за @no_retreat.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно