• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Corsair RM1000x

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.173
1.635
Скопје
Продавам напојување Corsair RM1000x, користено лично од мене 3 години, во непушачка просторија.
Напојувањето нема видено повеќе од 400 вати, т.е. се нема вклучено кулерот.
9000 денари, доаѓа со кутија, сите кабли и додатоци. Причината за продажба е што сакам да преминам на уред со Platinum рејтинг.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.196
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно