• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Corsair Напојување

  • Ја почнал/а темата
  • #1

N1kola98

Intern
4 јуни 2018
6
2
Дали знаете каде би можел да најдам Corsair CX450/450М напојување кај нас ?
 

TATA_MATA

Unstoppable
25 март 2013
1,921
2,434
Ама веб страните имаа chat, а имаат и телефонски броеви. Ни вработените не знаат што имаат на лагер додека не проверат
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,715
Мислења
831,203
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно