Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено CORSAIR Gaming K70 Mechanical Gaming Keyboard Red LED — CHERRY® MX Red

Статус
Затворена за нови мислења.

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
144
176
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

CORSAIR Gaming K70 Mechanical Gaming Keyboard Red LED — CHERRY® MX Red - 5.000 ден.

Продавам CORSAIR Gaming K70 Mechanical Gaming Keyboard Red LED — CHERRY® MX Red во топ сосотојба со следниве карактеристики:

 • CHERRY® MX Red Mechanical Key Switches.
 • Key-by-Key customizable backlighting.
 • Black anodized, brushed aluminum chassis.
 • 100% Anti-Ghosting with full key rollover on USB.
 • Easy-access dedicated multimedia controls.
 • Contoured, textured WASD and 1-6 keycaps.
 • Soft-touch wrist rest.
 • USB pass-through.

Цена 5000 ден...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.106
Мислења
955.558
Членови
34.510
Огласи
2.315
Најнов член
IreneBall
На врв Дно